DIETA PARA ADELGAZAR 15 KG

0
5 (100%) 1 vote

Schudnij 15 kg wydaje się ambitnym celem, ale w rzeczywistości jest to więcej niż możliwe. Ponieważ każde 4-5 kg ​​odpowiada mniej więcej jednemu rozmiarowi, rozmawialiśmy o stracie około 3 rozmiarów. Najważniejsze, że nie jest to czas, który spędzasz, ale że dostajesz go w zdrowy i pełen szacunku sposób, dzięki czemu możesz z czasem utrzymać utratę wagi.

DIETA PARA ADELGAZAR 15 KGIle czasu potrzebuję, aby stracić 15 kg – jedzenie, zdrowa dieta

Kiedy decydujemy, że chcemy schudnąć i że jesteśmy gotowi podjąć się tego procesu, ważne jest, aby zaznaczyć cel przybycia. Nie wystarczy powiedzieć, że chcę stracić kilka kilogramów lub chłopca, żeby stracić na wadze. Musimy wiedzieć, od czego zaczynamy i dokąd zmierzamy. Jeśli rozważymy odchudzanie 15 kg, powinniśmy wiedzieć, ile czasu będziemy potrzebować, aby je uzyskać. Chociaż nasza rada jest taka, aby nie dostać obsesję, bo każdy organizm reaguje inaczej i metabolizm i ważne jest, aby przyjechać, a nie kiedy.

Wszystkie diety oparte są na diecie, ale powinieneś wiedzieć, że nie tylko ważne jest to, ile kalorii jesz, ale także powinieneś zadbać o jakość tych kalorii i dostarczyć niezbędne składniki odżywcze w niezbędnych ilościach. Ciało jest mechanizmem, który wymaga pewnych substancji do prawidłowego funkcjonowania .

Jaka powinna być moja dieta, aby schudnąć 15 kg – zdrowa i zbilansowana dieta, aby schudnąć i zmniejszyć objętość

Wszystkie diety, aby schudnąć, a więcej, jeśli kwota 15 kg muszą zawierać:

 • Tygodniowe menu, które pozwala tworzyć warianty, aby się nie nudzić
 • Lista produktów, których należy całkowicie unikać
 • Kombinacje, które są dozwolone, a które nie
 • Plan celów

Pamiętaj, że planowanie jest niezwykle ważne. Jeśli dzisiaj musisz jeść grillowaną rybę z warzywami i nie masz składników w domu, jest więcej niż prawdopodobne, że skończysz jeść wszystko w zamian. Zaplanuj menu i idź dokonać zakupu z nimi, w ten sposób unikniesz takich typowych sytuacji, które mogą zrujnować twoje dobre intencje.

Jaka powinna być moja dieta, aby schudnąć 15 kg - zdrowa i zbilansowana dieta, aby schudnąć i zmniejszyć objętośćZdrowe posiłki – przykład tygodniowej diety, aby stracić 15 kg

Ilość spożywanych kalorii zależy od wieku, płci i poziomu aktywności fizycznej. Zawodowy sportowiec nie powinien spożywać tego samego, co uczeń, nawet jeśli obaj są płci męskiej iw tym samym wieku. Dlatego zdrowa dieta musi brać pod uwagę wszystkie te dane. Ogólnie można powiedzieć, że dorośli powinni spożywać od 1800 do 2100 kilokalorii w przypadku kobiet i od 2000 do 2400 Kcal mężczyzn. Różnica polega na tym, że kobiety mają mniej mięśni niż mężczyźni. Musimy również pamiętać, że wraz z wiekiem zapotrzebowanie na energię spada. Mając to na uwadze, zobaczmy przykład cotygodniowego menu posiłku:

 • PONIEDZIAŁEK: zielona sałata / warzywo z warzywami
 • WTOREK: pieczony kurczak z warzywami w piekarniku
 • ŚRODA: ryż z warzywami
 • CZWARTEK: niskotłuszczowe grillowane mięso z gotowanymi warzywami
 • PIĄTEK: makaron z warzywami
 • SOBOTA: rośliny strączkowe w sałatce
 • NIEDZIELA: grillowane ryby lub owoce morza z dodatkami sałatkowymi

Jedz zdrowo – niektóre przepisy z menu

Aby jeść zdrowo, musisz nauczyć się trochę odżywiania i gotowania. Czas pożegnać się z dostawą do domu i przetworzoną żywnością. Ogólnie rzecz biorąc, im bardziej naturalne i mniej przetworzone menu, tym lepiej. Podajmy przykład bardzo zdrowej i prostej receptury, którą możesz przygotować:

SALADA QUINOA

Wypłucz komosę wodą i gotuj 3 razy większą objętość wody w średnim cieple przez 15 minut lub aż do zużycia wody. Urozmaicaj warzywa grillowane (możesz używać szparagów, grzybów lub innych, które lubisz). Umieść komosę w misce, dodaj warzywa i świeży ser pokrojony w kostkę i ubierz trochę oliwy i soli.

Łatwy, szybki i zdrowy

Jedz zdrowo - niektóre przepisy z menuCo się stanie, jeśli utknę i nie stracę większej wagi? – dieta endokrynologiczna

Czasami zdarza się, że gdy jesteśmy na diecie, jest czas, kiedy stagnujemy i przestajemy tracić na wadze. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że może to być normalny proces. Utrzymuj rutynę, spróbuj pić dużo wody i ćwiczyć. Jeśli pomimo tego cały czas trwa stagnacja, zalecamy udać się do specjalisty. Może powinieneś przestrzegać diety przepisanej przez endokrynę lub dietetyka, aby zobaczyć, czy w ten sposób uzyskasz więcej wyników.

Dejar respuesta

Please enter your comment!
Please enter your name here